• ciało

  Mężczyzna współczesny jest w swoich problemach przede wszystkim bardzo samotny. Kobieta porozmawia o tym, co trapi ją w kwestiach seksualnych z przyjaciółkami czy nawet z dalszymi znajomymi. Facet przecież nie pójdzie do najlepszego nawet kumpla i nie powie "Ej, wiesz stary udrażnianie rur, ostatnio mi nie staje, co robić?". W męskim towarzystwie wypada mówić tylko o spektakularnych podbojach, nie o tym, że coś nie wychodzi. Nie są to też tematy, które panowie chętnie poruszają z partnerką.Do tego panowie, choć odczuwają silny związek ze swoimi penisami, które tytułują różnymi przydomkami, jednocześnie uważają ten organ do pewnego stopnia za ciało obce. To z penisem jest coś nie tak, bo z facetem zawsze wszystko jest w porządku. W pewnym sensie takie myślenie jest bardzo wygodne. Kto traktuje penisa jako oddzielny, nienależący do niego twór, nie będzie brał za niego odpowiedzialności. Ból kolana nie jest przecież naszą winą i podobnie będzie w tej optyce z dolegliwościami "tam na dole". Tyle że na problemy w tej sferze, tabletki nie są żadnym panaceum. Są za to idealnym środkiem zaradczym zdaniem lwiej części mężczyzn, którzy po raz pierwszy przekraczają progi gabinetu seksuologa. Gryżewski tłumaczy także złożone mechanizmy kształtowania się naszej seksualności, zdradzając jacy panowie będą fantazjowali o  uczynnych pielęgniarkach i dlaczego na niektórych działają wydatne pośladki, a na innych niebieskie oczy.Prawda jest taka. est sposób , tyle , że trzeba zapomnieć o tv i radiu, szczególnie o tych wspaniałych specyfikach . Wyciszyć znawców cudownych diet i zacząć żyć . Lata u mnie szesćdziesiąt pięć plus i moje kochane panie twardszego wyjmuje jak w kładam , robimy sobie dobrze z moją srednio trzy razy w tygodniu .Moją nigdy głowa nie boli ale pochodzi ze wsi .Wiejskie kobiety wiedzą że facetowi to trzeba dobrze dać .Aco do panów to penis jest najszlachetniejszą częściom ciała a nie jakieś tam obce ciało

  Człowiek jest drapieżnikiem ze zdolnością przeżycia jako częściowy roślinożerca i na tych dietkach dla przeżuwaczy ma żyć drapieżnik?? Jednostki żyjące wbrew naturze sa eliminowane .

  że ludzie w realnym życiu mają coraz mniej seksu. Meżczyźni mają brak wzwodu z powodu stresu, przepracowania i przemęczenia, a kobiety z tych samych powodów są oziębłe. Nawet jeżeli WC peel będzie faszerwoać społeczeństwo dziennie setkami artykułów o erotyce to nie zmieni to smutnych realiów.


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :